Najaarscompetitie

Hieronder staan onze jeugdteams in de najaarscompetitie. Voor speeldata en uitslagen kun je de links volgen.

Team Spelers Links
Jongens 13-17 / De Munnik 1 Moos van Donk
Leejay Fong-Pien-Joe
Sherwin Khanlari
Jarno van der Voort
Uitslagen & Stand
Kalender
Jongens 13-17 / De Munnik 2 Stijn Bink
Nout Breedveld
Sven Kleijbergen
Sven Oudhaarlem
Daniël Rijnsburger
Mika van Wetten
Uitslagen & Stand
Kalender
Meisjes 13-17 / De Munnik 1 Sarah Baak
Linde Brinksma
Annelein Frohwein
Ysanne Maertens
Deveney Reumerman
Mees Vervoort
Uitslagen & Stand
Kalender
Gemengd 13-17 / De Munnik 1 Axel van Hemert
Youri Kleijbergen
Rosa Klumperman
Quinten de Leur
Djuna Versteeg
Uitslagen & Stand
Kalender
Gemengd 13-17 / De Munnik 2 Wout Andriessen
Donna Crebolder
Anelia Kotzeva
Sil van de Meent
Lodewijk van der Putten
Olaf Wals
Uitslagen & Stand
Kalender
Junioren 11-14 / De Munnik 1 Emma Caldas
Chrissy Freeze
Yvo Heetebrij
Ty Couvreur (invaller)
Moos Leunissen (invaller)
Hanne Kerkmeer (invaller)
Uitslagen & Stand
Kalender
Junioren 11-14 / De Munnik 2 Aybars Bekmezci
Marloes Janssen
Emma Nastase
Stijn Volwater
Pip Vullings
Uitslagen & Stand
Kalender
Groen 1 / De Munnik 1 Asilay Bekmezci
Tim Ellen
Laura van Hemert
Eline Janssen
Lars de Leur
Victor Sanders
Uitslagen & Stand
Kalender
Groen 1 / De Munnik 2 Noaquim Brouwer
Tygo Caldas
Victor van Druten
Quinten Maertens
Stanley Min
Jochem Schouten
Uitslagen & Stand
Kalender
Groen 2 / De Munnik 3 Paul van Doesum
Alan Gil Forza
Isaac Mandorlo
Nynke Velthuis
Uitslagen & Stand
Kalender
Oranje 1 / De Munnik 1 Ben Caldas
Otis Feij
Gijs Hoeksema
Pepijn Hoiting
Mattis Tonnon
Kalender
Oranje 1 / De Munnik 2 Evi van Akkeren
Maud Bink
Lara Gradstein
Liza Groenendaal
Lisa Schouten
Kalender
Oranje 2 / De Munnik 1 Mika Koopmanschap
Pepijn van Oort
Arthur de Roos
Emanuel Scholma
Jillis Velthuis
Kalender
Rood 1 / De Munnik 1 Tess van Akkeren
Evi Neuteboom
Casper Tetteroo
Kalender
Rood 1 / De Munnik 2 Stef van Oort
Tybe Velthuis
Eduardo Westgeest-Sánchez
Kalender