Voorjaarscompetitie

Op 31 maart gaan de Rode en Oranje teams starten met de Voorjaarscompetitie. Een week later gaat ook de Groene en Gele jeugd aan de bak.

Hieronder staan de teams die in het voorjaar de eer van De Munnik hoog gaan houden. Volg de links voor de uitslagen en standen en om te zien waar en wanneer er gespeeld wordt.

Team Spelers Links
Jongens 11-17 / De Munnik 1 Maxim Ancher
Moos van Donk
Leejay Fong-Pien-Joe
Sherwin Khanlari
Jochem de Kok
Jarno van der Voort
Jochem van Zijl
Uitslagen & Stand
Kalender
Jongens 11-17 / De Munnik 2 Wouter Emeis
Jesse Freeze
Youri Kleijbergen
Quinten de Leur
Lodewijk van der Putten
Nikhil Ravindran
Uitslagen & Stand
Kalender
Meisjes 11-17 / De Munnik 1 Sarah Baak
Linde Brinksma
Fee Hester (reserve)
Deveney Reumerman
Mees Vervoort
Uitslagen & Stand
Kalender
Jongens 10-14 / De Munnik 1 Stijn Bink
Nout Breedveld
Sven Kleijbergen
Sven Oudhaarlem
Daniël Rijnsburger
Mika van Wetten
Uitslagen & Stand
Kalender
Jongens 10-14 / De Munnik 2 Wout Andriessen
Silas ten Berge
Yvo Heetebrij
Chris Kroonenberg
Sil van de Meent
Olaf Wals
Uitslagen & Stand
Kalender
Meisjes 10-14 / De Munnik 1 Annelein Frohwein
Flavia Honer
Rosa Klumperman
Ysanne Maertens
Uitslagen & Stand
Kalender
Gemengd 10-14 / De Munnik 1 Reza van der Fits
Axel van Hemert
Jay Laman
Jill Laman
Nina Reterink
Djuna Versteeg
Uitslagen & Stand
Kalender
Groen 1 / De Munnik 1 Aybars Bekmezci
Ty Couvreur
Lucas Kroonenberg
Moos Leunissen
Stijn Volwater
Uitslagen & Stand
Kalender
Groen 1 / De Munnik 2 Emma Caldas
Chrissy Freeze
Marloes Janssen
Emma Nastase
Pip Vullings
Uitslagen & Stand
Kalender
Groen 2 / De Munnik 3 Noaquim Brouwer
Victoria Garcia
Lars de Leur
Quinten Maertens
Seydine Mboup
Uitslagen & Stand
Kalender
Oranje 1 / De Munnik 1 Asilay Bekmezci
Tygo Caldas
Gijs Dessing
Laura van Hemert
Eline Janssen
Jochem Schouten
Kalender
Oranje 2 / De Munnik 1 Victor van Druten
Luka Kwisthout
Isaac Mandorlo
Lucas de Roo
Alex Wackerman
Kalender
Rood 1 / De Munnik 1 Ben Caldas
Cas Dickhoff
Otis Feij
Tiber Luykx
Jax de Mooij
Kick Oosterom
(invaller: Mees van Putten)
Kalender
Rood 1 / De Munnik 2 Evi van Akkeren
Maud Bink
Solène Goossens
Lara Gradstein
Liza Groenendaal
Lisa Schouten
(invaller: Mees van Putten)
Kalender